Zaklínač 3: Divoký hon - Srdce z kamene (PC) Klíč GOG
DIGITAL

269
Nákupem získáte 3 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: GOG.comGOG.comLokalizace: České titulky
Kategorie: DLC
Štítky: Fantasy
 • Verze pro GOG.

   

  Srdce z kamene je prvním oficiálním datadiskem pro hru Zaklínač 3: Divoký hon – cenami ověnčené RPG zasazené v obrovském otevřeném fantasy světě.

  Profesionální zabiják příšer dostane zakázku vypořádat se s nelítostným velitelem zbojníků, který byl obdařen nesmrtelností.

  O hře:

  Ocitněte se v kůži Geralta z Rivie, profesionálního zabijáka příšer, který tentokrát dostane zakázku, aby se vypořádal s nelítostným velitelem zabijáků Olgierdem von Everec, mužem, který byl obdařen nesmrtelností. Tento datadisk ke hře „Zaklínač 3: Divoký hon“ nabízí přes 10 hodin nových dobrodružství, představuje nové postavy, silné příšery, jedinečnou romanci a zcela novou příběhovou linii, která se bude vyvíjet podle vašich rozhodnutí.

  NĚKTERÉ PŘÍŠERY SE RODÍ, JINÉ SE STÁVAJÍ Z LIDÍ

  Vlastnosti:

  Pokračujte v příběhu profesionálního zabijáka příšer.

  Rozvíjejte Geralta díky další zaklínačské práci a získejte vlastní vybavení!

  Porážejte své nepřátele pomocí široké škály nových zbraní a vylepšených artefaktů. Vyřizujte nové zakázky na příšery, bojujte s jedinečnými nepřáteli a postupujte na nové úrovně. Užijte si volný čas hraním s novými gwintovými kartami nebo si vybudujte nový romantický vztah.

  Postavte se nesmrtelnému nepříteli.

  Geralta si najme Obchodník se zrcadly a svěří mu úkol přemoct Olgierda von Everec – nelítostného velitele zbojníků obdařeného nesmrtelností.

  Splňte zakázku pro zloděje duší Obchodníka se zrcadly, záhadného poutníka, který vám pomohl najít Yennefer. Splňte tři nemožné úkoly a porazte Olgierda, nelítostného velitele zbojníků prokletého nesmrtelností. Zvolte si vlastní cestu dobrodružstvím, v jehož rámci budete muset najmout odborníky na vloupačky, strávit noc v družné zábavě s duchem a přechytračit ty nejpodivnější stvůry, kterým Geralt kdy čelil.

  The Witcher 3: Wild Hunt © 2015 CD Projekt S.A. All Rights Reserved.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Zaklínač 3: Divoký hon - Srdce z kamene (PC) Klíč GOG!