De-Void (PC DIGITAL)
DIGITAL

219
Nákupem získáte 8 kreditů
 • 219 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Sci-Fi, 2D adventura
 • Adventura z prvního pohledu.Rozsáhlý svět k prokoumání v detailně zpracované vesmírné stanici, mimozemských základen, pouští, ubytovny kolonistů a armádní základny.Rozšifrujte videa a poznámky kolonistů a odhalte celý příběh.Zkoumejte svět skrze oči Wilco, kyborga s umělou inteligencí s úkolem pomoci Vám zjistit, cos e stalo s kolonisty.Steam achievementy, Karty a podporu Game Controlleru.
  Ztracená kolonie na vzdálené planetě.
  Kolonie lidstva ve stínu vzpomínek, šílenství a konspirace.
  Lidé z kolonie nadále neodpovídají na pokusy o komunikaci.
  Znepokojení o bezpečí investice, specialista oddělení lidských zdrojů, Elizabeth Woolgather je korporací vyslána na planetu Ancyra zjistit a podat zprávu svým nadřízeným. Bohužel příliš rychle zjistí, že „vědět“ může být nebezpečné.
  De-Void je výpravná hra z prvního pohledu, kde hráč prozkoumá záhadné okolnosti zmizení osádky vzdálené vesmírné kolonie. Navzdory jejich zmizení se kolonie a přilehlé oblasti stále zmítá ozvěnami myšlenek a emocemi osádky. Za pomoci umělé inteligence jménem Wilco musí Elizabeth interpretovat tyto vzpomínky a poskládat kousky skládačky. Zanedlouho Elizabeth zjistí přítomnost něčeho prastarého, nemožného a velice znepokojujícího.
  De-Void je příběh lidstva ztraceného v hlubokém vesmíru, ale pod povrchem leži komplexní příběh konspirací, zrady a šílenství.
  Na planetě Ancyra neexistují žádné lehké odpovědi.
  Klíčové prvky:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí De-Void (PC DIGITAL)!