Lost Chronicles of Zerzura
DIGITAL

226
Nákupem získáte 3 kredity
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
 • 226 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Logické
 • Objevte desítky skrytých objektů a geniálních mini her Prozkoumejte stopy a vráťte do domu harmonii Prozkoumejte úžasná místa a zažijte úžasné animace při Vašem hledání pravdy Seznamte se s úžasnými postavami tohoto přesvědčivého příběhu Sběratelská edice obsahuje bonusové hry a integrovaného průvodce strategiemi!

  Povolán duchy!
  Zpět do zlověstného, neklidného domu ... velmi odlišného než ten, který si pamatujete. Síla prokletého klenotu rozpoutala vražedné běsnění, které sahá daleko za zdi domu; budete muset využít všechny své psychické schopnosti a prohledat vše k zastavení tohoto zlého ducha.
  Zlomte moc prokletého klenotu!
  Budete cestovat do exotických míst po celém světě a hledat artefakty, které pomohou zničit toto zlo. Budete muset vyřešit řadu chytře navržené hádanek a nejít důmyslně ukryté předměty, abyste byli schopni rozluštit záhadu v tomto příběhu plném nadpřirozených intrik a nespoutaného dobrodružství.
  Dům vás potřebuje.
  Odpovíte na jeho volání?

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Lost Chronicles of Zerzura!