MotoGP 24 - Day One Edition
PS5

1 499
Nákupem získáte 60 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Motocykly
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 59913
Hra také dostupná pro:  PS4SWITCH
 • Vyrazte na trať a prožijte ultimátní zážitek s MotoGP 24. S oficiálním obsahem, zcela novým trhem závodníků a spoustou dalšího.
  ONE DAY EDITION OBSAHUJE
  DLC Nolan Helmet Liveries

  Tento balíček DLC přidává 4 speciální varianty pro přilbu Nolan X-804 RS Ultra Carbon. Tato přilba a varianty budou dostupné v režimu kariéry, v rychlých režimech a v online hře.

  DLC Test Suits
  Tento balíček DLC přidává všechny kombinézy v černém stylu, které používali závodníci MotoGP během zimních testů. Tyto dodatečné obleky budou dostupné pro závodníky MotoGP i vlastní závodníky v režimu kariéry, v režimu Time Attack a v online hře.

  EXKLUZIVNĚ V MOTOGP24
  Oficiální mistrovství 2024 ve vašich rukou s novými funkcemi, řevnivou rivalitou a online soutěžemi. Naskočte na motorku, zdolejte každou překážku na cestě a užijte si oficiální obsah nejnovější sezóny MotoGP.
  MotoGP 24 - Day One Edition
  KARIÉRA A TRH ZÁVODNÍKŮ
  Skuteční závodníci čelí těžkým rozhodnutím na trati i mimo ni. Starejte se o své vztahy s ostatními závodníky MotoGP v rámci herní sociální sítě. Přátelé i soupeři vás budou na trati vyzývat každý po svém. Čelte bodům zvratu a tuto výzvu ještě zvyšte. Pokud výzvy zvládnete na výbornou, posílíte svou kariéru v MotoGP. Užijte si zcela nový trh závodníků a vytvořte si tu nejdynamičtější kariéru všech dob. Každá herní sezóna přinese aktualizace soupisky a nové scénáře. Pokud hledáte nové výzvy, přidejte se k novému týmu a dojeďte si pro vítězství. Jak daleko budete ochotni zajít kvůli slávě?
  motorky
  HRA PRO VŠECHNY
  Ať už jste ostřílený veterán, anebo teprve začínáte, MotoGP24 vám dokáže představit vzrušující zážitek. Pomocí systému adaptivní obtížnosti si můžete upravit úroveň počítačových soupeřů podle svého výkonu během závodů a kvalifikačních jízd. Plňte speciální výzvy v MotoGP Academy a zdokonalujte si jízdní schopnosti díky výuce. Pokud chcete dodatečnou podporu, zapněte si systém neurálních pomůcek, které vám pomohou se zatáčením, brzdami a plynem. Díky novým funkcím pro postižené hráče, jako je snížená rychlost hry, různé barevné palety pro barvoslepé a jednoruční ovládání, bude MotoGP24 hrou pro všechny.
  stroje
  MOTOGP STEWARDS
  Váš počítačový soupeř překročil čáru a nehrál fér? Systém řízení závodu MotoGP Stewards bude všechny trestat stejně a nebude rozlišovat mezi lidskými hráči a počítačovými soupeři. Monitoruje závody i časované relace, aby zajistil spravedlivý závodní zážitek pro každého. Počínaje obyčejným varováním bude tato funkce rozdávat postihy, jako je třeba návrat na předchozí pozici, dokončení dlouhých kol či časové penalty – to vše podle toho, co se na trati stalo.
  mašiny
  ZÁVODĚNÍ JE I OTÁZKA STYLU
  Váš styl se neprojevuje jen v tom, jak jezdíte, ale také je patrný ze vzhledu, který si zvolíte pro svého závodníka. Popusťte uzdu kreativity díky výkonným grafickým editorům, které vám umožní vyjádřit jedinečný vzhled, zatímco budete dobývat tratě. Vytvořte si personalizované závodní číslo, zadní nášivku, nálepky a přilbu. O své výtvory se můžete snadno podělit s ostatními napříč platformami díky funkci cross-play, která bude k dispozici hned od vydání hry*, a stahujte svůj oblíbený obsah. Pamatujte, sdílená radost je dvojnásobná radost!
  závody
  NOVÉ LIVEGP'S, CROSS-PLAY A ROZDĚLENÁ OBRAZOVKA
  Soutěžte na mistrovství LiveGP, překročte své limity, vyzvěte ostatní a předveďte se jako ten nejlepší. Během těchto měsíčních online turnajů budete sbírat body a šplhat po vyhrazených žebříčcích. Dostanete se na konci každého měsíce na vrchol? To záleží jen na vás. Najděte si ty nejlepší soupeře z celého světa díky funkci cross-play napříč platformami
  okruhy
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce
tombraiderremastered, tombraider, laracroft
Instagram
pusheen, kocky, catsofınstagram