Murdered: Souls Suspect
XONE

(1x)
499
Nákupem získáte 5 kreditů
array(1) { ["XONE"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "18188" ["cena"]=> string(3) "499" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "4" } }
 • 499 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS
Hra také dostupná pro:  XBOX 360
 • Ve hře Murdered: Souls Suspect se ujmete role detektiva Ronana O Connor tedy respektive jeho ducha, jenž poté, co byl zavražděn, uvízl v limbu. Je na vás, abyste za pomoci Ronanových nových nadpřirozených schopností našli vraha a předvedli jej před spravedlnost. Ronan může zcela svobodně prozkoumávat město Salem, kde se čin odehrál, ovšem přímá komunikace se smrtelníky je vyloučena. Naštěstí dokáže číst a ovlivňovat jejich myšlenky a takto vést je k odhalení vraha. O akční elementy se pak starají střety s démony, se kterými se musíte poprat o svou duši.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Na to že tomuto žánru neholduji tak jsem si tento titul skutečně nadmíru užil. Lidé co hledají větší porce akce budou sice zklamaní. Ale i přes tento nedostatek, má hra něco do sebe.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Určitě bych doporučil všem hráčům, kteří mají rádi ponurou a temnější atmosféru a nebaví je furt střílet v CoD dokola. Myslím ž tato hra zabaví a potrápí občas mozkové závity při hledání odpovědí na vyšetřování.