Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Rocket League (PC DIGITAL)

Rocket League (PC DIGITAL)

Kód: 352782
Cena: 856 Kč
Nákupem získáte 34 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Fotbal a šílená auta s turbem. Co z toho může vzniknout? Rocket League!Představte si fotbal 3vs3 a 4vs4 ve kterém nemusíte chodit pěšky ale jezdíte v autě. Na herní ploše jsou navíc speciální místa kde lze nabít turbo a tím být rychlejší, hbytější nebo jej využít ke zničení nepřítele. Podobně jako ve skutečném fotbalu se i zde můžete naučit různé triky jak přihrát, vystřelit na branku nebo dát hlavičku.Rocket league nabízí několik desítek různých vozidel a stovky grafických upgradů. Hra vás tak nepřestane bavit, čím lepší v ní budete, tím více upgradů si odemknete a tím více si váš vůz vytuníte. A pokud vás začnou nudit i tyto vozy, lze dokoupit různá DLC ve kterých jsou filmové vozy jako je DeLorean nebo Batmanovo batmobil.Vozidla mají upravitelný:povrch (nátěr, barva i styl.. metalická, perleťová)
anténka od radia (různé předměty od pendreku až po lízátka), lze na ni zavěsit různé symboly od vlajky státu až po vlajku hry či vaší Steam komunity
pneumatiky
stopa při použití turba
"čepice" neboli předmět na vršku kapoty


Dále na vás čeká několik různých herních ploch, od běžného fotbalového stadionu až po nádražní halu.
Hra rovněž nabízí několik různých obtížností, hraní s boty nebo s hráči a také hodnocený žebříček, ve kterém to můžete dotáhnout až na mistra eSportu a dostat se na velká mezinárodní utkání Rocket League Championship a vyhrát 75,000 USD.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY