Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Inmates (PC DIGITAL)

Inmates (PC DIGITAL)

Kód: 386061
Cena: 199 Kč
Nákupem získáte 7 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Nejděsivější na noční můře Jonathana je to, že se mu to asi vůbec nezdá…Inmates je psychologický horor s prvky hádanek, ve kterém musíš objevovat pravdu ohledně tvého uvěznění a poznat temná tajemství zdevastovaného vězení, ve kterém se nacházíš.


Probouzíš se z noční můry, Jonathane. Jenže, opravdu skončila? Nacházíš se v obskurní cele a nemáš tušení, jak ses do ní dostal. Jsi vyděšený a dezorientovaný, ale cítíš ještě něco: bolestný pocit déjà vu. Pokoušíš se sám sebe přesvědčit, že je to jen zlý sen. Bohužel, lze jen souhlasit s hlasem vycházejícím ze starého rádia, věci nejsou tak jednoduché, jak bys chtěl, aby byly.Ponoř se do vlastní psychiky a snaž se v tomto znepokojujícím hororu si zachovat  zdravé smysly.Charakteristika hry:Vstup do interakce s okolím, abys mohl odhalit pravdu
Intenzivní a komplikované hádanky
Hutná atmosféra
Zneklidňující scenérie
Grafika vysoké kvality poháněná Unreal Engine 4
Plná podpora gamepadu
Odhadovaný čas hry: 3-4 hodiny

Inmates © 2017 Davit Andreasian. Developed by Davit Andreasian. Licensed exclusively worldwide to and published by Iceberg Interactive B.V. All brands, product names, and logos are trademarks or registered trademarks of their respective owners. All rights reserved. Made in Armenia.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY