Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Barrow Hill: The Dark Path (PC DIGITAL)

Barrow Hill: The Dark Path (PC DIGITAL)

Kód: 433354
Cena: 75 Kč
Nákupem získáte 3 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Uběhlo již deset let od incidentu Barrow Hill, strašného, ??nevyřešeného tajemství, kde několik lidí ztratilo život uvnitř kopce. Nikdo neví, co se opravdu stalo, kromě tebe. Má to něco do činění se starodávnými stojícími kameny, starým druidským kruhem. Postavili ho pohané, před tisíci lety, pro účely, které můžeme jen odhadnout. Do teď.


Je to podzimní rovnodennost, kdy den a noc jsou stejně dlouhé, přesně jako před deseti lety. Vrátil jste se na místo činu, hledáte odpovědi. Mohla by se taková událost opakovat? Jaké zkoušky a nabídky čekají? Jakmile opustíte auto a vstoupíte do temného světa starého lesa, přemýšlít, zda hledáte pravdu, nebo jste sledovali Temnou cestu.Klíčové vlastnosti hry:Sequel ke hře Barrow Hill – Curse of the Ancient Circle.
Klasická point and klick adventura
Prozkoumejte lesy, stojící kameny a opuštěné budovy Barrow Hill
Strašidelný soundtrack
Vyřešte nesčetné množství hádanek a hádanek.
Vyhledejte ztracené poklady z doby bronzové.


Barrow Hill: The Dark Path © 2016 Shadow Tor Studios. Developed by Shadow Tor Studios. Licensed worldwide to and published by Iceberg Interactive B.V. All brands, product names, and logos are trademarks or registered trademarks of their respective owners. All rights reserved. Made in the UK

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY