Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Battlefield 3 + Call of Duty: Modern Warfare 3

Battlefield 3 + Call of Duty: Modern Warfare 3

Kód: 16754
Cena: 1 799 Kč
Nákupem získáte 71 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Lokalizace: Český manuál

POPIS

Speciální komplet dvou nejprodávanějších akčních her tohoto roku: Battlefield 3 a Call of Duty: Modern Warfare 3. Pokud si hry koupíte v tomto kompletu ušetříte 300 Kč (oproti některým kamenným obchodů dokonce o 600 Kč). Nabídka je kusově omezená do vyprodání zásob.

Battlefield 3 (v češtině)

Battlefield 3 předbíhá svou dobu díky výkonu nové verze špičkového herního enginu Frostbite™ 2 studia DICE. Právě tato nejmodernější technologie tvoří základ hry, která bude vynikat především vysokou kvalitou grafického zpracování, celkovou robustností, propracovanými efekty destrukce, dynamickým zvukem a neuvěřitelně věrnými animacemi postav. S kulkami svištícími okolo hlavy, hroutícími se zdmi a explozemi, nutícími člověka padnout k zemi, působí bojiště realističtěji a umožňuje mnohem vyšší míru interakce, než kdykoli předtím. V Battlefield 3 se hráči octnou v roli příslušníka elitní jednotky americké námořní pěchoty, která se do boje zapojuje mezi prvními. Zažijí adrenalinové mise v rozmanitých lokalitách, jako je Paříž, Teherán či New York.

Call of Duty: Modern Warfare 3

Modern Warfare 3 naváže na závěr dvojky invazí ruské armády na Manhattan (jako v Crysis 2), k čemuž jsou povolány jednotky Delta Force. Hrát budete za jejich člena jménem Frost (jeden ze dvou nováčků v sériii), který se proletí nad New Yorkem v Blackhawku nebo zkusí potopit ruskou ponorku v řece Hudson. Na monotónnost si ani u dalších čtrnácti misí singleplayerové kampaně určitě stěžovat nebudete: vystřídáte role federálního ruského agenta nebo třeba člena britských SAS. Dostane se vám odpovědí na nejpalčivější otázky, které v hlavě uvízly z minulých dílů.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY