Naught - Extended Edition
SWITCH

799
Nákupem získáte 24 kreditů
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk:
Štítky: 2D plošinovka
Kód produktu: 34613
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 200 Kč

nebo

 300 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Naught je stylová a děsivá plošinovka s příběhem, který vás chytne za srdce. Představuje jedinečný systém ovládání, kdy hráč otáčí prostředím a navádí Naughta podsvětím plným výzev, skrytých míst a tajemství.
  EXTENDED EDITION
  - všech čtyřicet úrovní ze základní hry plus třicet zcela nových úrovní
  - lód pro stažení dodatečného obsahu včetně 30 úrovní, kde budete pátrat po Edahi, Dohai a Sudagi
  - digitální artbook
  Balení neobsahuje herní kartu, pouze kód na stažení hry. Vyžaduje připojení k internetu. 

  NOIR PLOŠINOVKA
  Hra má osobitou noirovou estetiku, která udává tón podzemnímu světu plnému světel a stínů. Hlavní postava Naught je duše, která se probudila, aby těmto stínům čelila, a zároveň se snaží chránit to, co má na tomto světě nejraději.

  Naught - Extended Edition
  STYLOVKA
  Hra nabídne jedinečné ovládání, kdy hráč mění prostředí natáčením světa. Těšit se můžete na rozmanitou hratelnost s celou řadou výzev, cenných předmětů, skrytých oblastí, podzemních bludišť a závodů s časem. Výtvarný styl je velice osobitý a noirový. Silný a poutavý příběh je založený na skutečných emocích a vyprávěný prostřednictvím metafor.

  noir plošinovka
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Naught - Extended Edition!

Sledujte nás na instagramu