Pathfinder: Kingmaker - Definitive Edition
XONE

1 299
Nákupem získáte 39 kreditů
array(1) { ["XONE"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "34039" ["cena"]=> string(4) "1299" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "3" } }
 • 1 299 Kč Skladem
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy
Hra také dostupná pro:  PS4
 • Pathfinder: Kingmaker – Definitive Edition je dokonalý RPG zážitek pro jednoho hráče založený na úspěšné sérii Pathfinder. Prozkoumejte a dobuďte se svou družinou Stolen Lands of Golarion, svět bohatý na historii, záhady a konflikty, ve kterém najdete souboje v reálném čase či volitelné tahové boje. Užijte si klasický zážitek RPG inspirovaný hrami jako Baldur's Gate, Fallout 1 a 2 a Arcanum.
  DEFINITIVE EDITION OBSAHUJE
  - základní hru Pathfinder Kingmaker
  - Pathfinder: Kingmaker - The Wildcards
  - Pathfinder: Kingmaker - Varnhold's Lot
  - Pathfinder: Kingmaker - Beneath The Stolen Lands
  - Pathfinder: Kingmaker - Bloody Mess
  - Pathfinder: Kingmaker - Arcane Unleashed
  - Pathfinder: Kingmaker - Royal Ascension

  BOHATÝ PŘÍBĚH

  Ve světě Golarion prozkoumejte region Stolen Lands, o který se svádějí boje celá staletí: Na tomto území povstaly a padly už stovky království. Dobuďte nové regiony a zaberte si je pro sebe, vytvořte si vlastní království v divočině. Vytvářejte hrdiny (či padouchy) a upravte si postavu díky 1000 různých schopností, dovedností a triků.

  Pathfinder: Kingmaker - Definitive Edition
  ZAMĚŘENÍ NA SPOLEČNÍKY
  Setkejte se na své výpravě s ikonickými postavami z prostředí Pathfinder. Budete se muset rozhodnout, komu budete věřit a koho budete pozorovat, neboť každý společník má plán, příslušnost a cíle, které se od těch vašich mohou lišit.

  arcanum
  BUDOVÁNÍ KRÁLOVSTVÍ
  Rozšiřte své království a zpřístupněte si nová území, na kterých budete moct budovat nová města a komunity. Novinkou je způsob, jak budete bojovat v reálném čase, anebo se přepněte na tahové souboje, abyste měli lepší kontrolu nad rozmístěním jednotek v boji.

  baldurs gate
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Pathfinder: Kingmaker - Definitive Edition!