Máme nový web! Přečtěte si článek a pomozte nám stránky vylepšovat.

 

The Persistence VR
PS4

599 
Nákupem získáte 23 kreditů
 • 599 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: FPS, Hororové, Sci-Fi, PlayStation VR
 • Jako jediný přeživší neúspěšné průzkumné mise v hlubokém vesmíru musíte najít způsob, jak zdolat své zmutované kolegy z bývalé posádky. Po nehodě s temnou hmotou uvázne kolonizační loď třídy eon Persistence na okraji černé díry a celá posádka zmutuje do vražedných a strašlivých aberací. Pokud se chcete vrátit na Zemi, musíte se probojovat hordami nepřátel.    Hra vyžaduje PlayStation VR.

   

  PROMĚNLIVÉ PROSTŘEDÍ
  Samokonfigurovatelná makrostruktura otištěná uvnitř asteroidu 19-Fortuna dokáže zcela libovolně měnit uspořádání lodě Persistence – a přesně to se díky selhání systému stane. Při každé vaší smrti či teleportování mezi palubami se rozvržení lodi změní. V každém životě tak hrajete jinou hru, s jinými nepřáteli, předměty a vylepšeními, jež můžete najít a využít.  JEDINEČNÁ ZÁPLETKA V CO-OPU
  Vaši přátelé vám mohou pomoci, pokud se ke hře připojí pomocí telefonu či tabletu a nabourají se do Solexu – strojního systému lodě.  Jakmile se hráči připojí, získají značnou kontrolu nad hrou, včetně schopnosti přilákat nepřátele, otevírat dveře a deaktivovat pasti.  POZOR NA ZÁŠKODNÍKY
  Pomáháním mohou systém Solex vylepšit a zpřístupnit ještě další schopnosti, třeba zmražení nepřátel. Ale pozor: Hráč s tabletem může také dostat odměnu, když zemřete, a vzhledem ke schopnosti vytvářet nové protivníky a vysílat je do útoku musíte pečlivě zvažovat, komu věřit.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Persistence VR!