WWE 2K24
XSX

1 499 1 899 Kč

Sleva platí do 30.12.2024 nebo vyprodání

Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Boxování, Wrestling
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 59034
Hra také dostupná pro:  PS5PS4
 • Nejnovější díl série videoher WWE vyvinuté společností Visual Concepts. Zažijte ve hře WWE 2K24 poutavé převyprávění největších okamžiků WrestleManie v zápasech 2K Showcase of the Immortals. Ty vám umožní znovu prožít hned několik nezapomenutelných kariérních soubojů.

  ČTYŘICET LET WRESTLEMANIE

  WrestleMania je největší událostí v oblasti sportovní zábavy, kde se superhvězdy stávají legendami WWE. Zažijte strhující převyprávění největších okamžiků WrestleManie v Showcase of the Immortals, kde můžete znovu prožít sbírku těch nejnezapomenutelnějších zápasů.
  WWE 2K24
  IKONICKÁ SOUPISKA
  WWE 2K24 se může pochlubit hvězdnou soupiskou, na které se objevují legendy WWE jako "Stone Cold" Steve Austin, Undertaker a Andre the Giant spolu se současnými superhvězdami WWE, jako jsou "The American Nightmare" Cody Rhodes, John Cena, Rhea Ripley a Roman Reigns, jejichž nadživotní vstupy a charakteristické pohyby umocňuje ultrarealistická grafika.
  wrestling
  NOVÉ TYPY ZÁPASŮ
  Ve hře WWE 2K24 si můžete vyzkoušet spoustu nových typů zápasů, od zápasů s hostujícím rozhodčím až po zápasy v rakvi, rukavici a sanitce, včetně podpory více superhvězd ve hře Backstage Brawl.
  the rock
  OTESTUJTE SVÉ SCHOPNOSTI MyRISE
  Odhalte svůj neokoukaný talent a staňte se nesporným šampionem ve hře MyRISE, která obsahuje dva napínavé kariérní oblouky a originální dějové linie zachycující váš vzestup ke hvězdám WWE z mužské a ženské divize.
  bojová hra
  VYTVOŘTE SI SVOU FRAKCI
  Sestavte si své oblíbené superhvězdy a legendy WWE ve hře MyFACTION. Získávejte karty, budujte dominantní frakci, soutěžte v online multiplayeru a zcela nové hodnocené rychlé hře. Navíc získejte vzrušující propagační odměny a odměny za konečné umístění, když budete stoupat v novém sezónním žebříčku!
  2k sports
  OVLÁDNĚTE SVĚT WWE
  Rozvíjejte sváry, týdenní show a další aktivity v režimu Universe, ultimátním sandboxu WWE 2K24, s rozšířenými akcemi soupeřů, zcela novými cutscénami a podporou zápasů o dvojitý titul!
  mygm
  ROZHODUJTE SE V MyGM
  Dohlížejte na největší značky a superhvězdy sportovní zábavy a vyzvěte konkurenční generální manažery na souboj o nejvyšší pozici v MyGM. Prozkoumejte více typů zápasů, více značek a nové generální manažery. Vyměňujte Superhvězdy mezi značkami, rozhodujte o smlouvách a zvyšujte dramatičnost.
  WWE 2K24
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si WWE 2K24? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Mohlo by se vám líbit

Sledujte nás na instagramu

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game
daysofplay2024, daysofplay
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskypokoj
assassinscreedshadows, acshadows
hvezdnevalky, starwarsunlimited
mistrisveta, ms2024