Z (PC DIGITAL)
DIGITAL

169
Nákupem získáte 6 kreditů
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi, Real-time strategie
 • Z

  „Z”, klasická real-timová strategie od Bitmap Brothers byla přepracována pro moderní PC. Fanoušci této klasické strategie jsou v ohrožení. Je tu všechno od báječných komediálních filmečků až po šílenou hratelnost.

  Z je realtimová válečná hra odehrávající se v úplně volném prostředí. Dechberoucí závod v obsazování teritorií a zdrojů. Rozdrťte vaše nepřátele před tím, než vás přemůže. Přes 30 minut humorných animovaných sekvencí obsahujících intro a outro pro každou úroveň. Filmečky a dabing je v Angličtině, Francouzštině, Němčině, Italštině nebo Španělštině. Z má dynamický hudební systém, který reaguje na průběh bitvy. Z obsahuje šest typů robotích vojáků, kdy každý má svoji vlastní osobnosti. Vykonají vaše rozkazy a napochodují přímo do chřtánu pekla? Nebo se vyděsí a utečou? Roboti jsou schopni vykonat 40 různých akcí a jsou vyzbrojeni puškami, kulomety a protitankovými raketomety. 20 obtížných úrovní odehrávajících se na pětiplanetách s unikátním terénem od arktických pustin až po oheň a lávu. Mapa světa a radar, které si můžete kdykoliv zobrazit. Hromady zařízení, které můžete vy i vaši vojáci ovládat, od tří typů tanků, jeepů, opravářských vozidel a obrněných transportérů, po polní děla a raketomety. Vůdce robotů vás v průběhu hry zásobuje dabovanými upozorněními. Obsazujte a ovládejte budovy jako továrny na výrobu robotů a vozidel, radary a opravny vozidel. Vy si vybíráte, které roboty nebo vozidla budou továrny vyrábět. Z přichází s obrázkovou herní příručkou.

  Z je... nejrychlejší, nejzábavnější, nejšílenější akční strategie, kterou jste v tomhle století hráli!

  Z The Game © 2014 The Bitmap Brothers, všechna práva vyhrazena. Z © 1996 The Bitmap Brothers, všechna práva vyhrazena. Jméno Bitmap Brothers a logo jsou ochranné známky Bitmap Brothers, které je plně vlastněné Michael J Montgomery.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Z (PC DIGITAL)!