Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Bloodsports.TV (PC DIGITAL)

Bloodsports.TV (PC DIGITAL)

Kód: 1004874
Cena: 239 Kč
Nákupem získáte 9 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Gladiátoři spojte své síly! Noví dobrovolníci přicházejí.
Bloodsports.TV je kooperační hra typu Hero Defense s pohledem ze shora. V tomto vedlejším titulu umístěném v universu Krateru čelíš dalším vlnám nepřátel a bossů ve staromódní, rychlé interpretaci typu strategických kooperačních her. Chraň skvělé Raketové Silo – se zaměřovačem namířeným na vesnice kvůli zajištění čerstvých dodávek dobrovolníků.
Spoj síly s kamarády a společně vytvořte vražednou družinu složenou z různých  Gladiátorů, každý z nich disponuje vlastními jedinečnými dovednostmi a stylem. Střílej, rozmačkávej, zašlapávej, zabíjej elektrickým proudem, vysávej život a roztavuj své protivníky (a někdy léč své spojence), aby se z tebe stal legendární Gladiátor. Dosahuj lepších výsledků a šplhej se v globálním hodnocení s kámoši, aby se z vás stala ta nejlepší družina Gladiátorů na světě.
 Charakteristika hry:
8 různých Gladiátorů: Zvol si svého oblíbence a vytvoř s kámoši družinu, připravte nejlepší strategie a přežijte co nejdéle.Více než 90 předmětů: Uzpůsob svého Gladiátora podle vlastního zalíbení díky mnoha předmětům.8 Arén: Bezohledný sport Gladiátorů vyžaduje arénu. Bloodsports.TV obsahuje různé arény vyžadující odpovídající přístup a přemožení bestie.Podrobná hodnocení: Sleduj své výsledky v globálním hodnocení nebo je srovnej s kámoši.Cesta ke slávě: Získej různé tituly a předměty  pro odblokování a budeš vyznamenán nejvyšším vyznamenáním – titulem Velmistra!Multiplayerový režim spolupráce: Hrej s kámoši! Bloodsports.TV podporuje gameplay pro maximálně pět hráčů.Naprosto libovolné připojení ke hře: přidej se k přerušené hře nebo ke skupině kámošů během hraní.Škálovatelná úroveň obtížnosti: úroveň obtížnosti ve hře spočívá v počtu hráčů během hraní, nikdy si nedělej starosti kvůli deficitům hráčů.Nekonečný režim: Připraven na skutečnou výzvu? Podívej se, jak se dokážeš dostat v tomto režimu neomezeného masakru!APOKALYMPIÁDA: Pro nejlepší Gladiátory byl přidán vrchol úrovně obtížnosti v legendární APOKALYMPIÁDĚ. Jen ti nejlepší tuto výzvu přežijí.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY