Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Agatha Christie: The ABC Murders (PC DIGITAL)

Agatha Christie: The ABC Murders (PC DIGITAL)

Kód: 252933
Cena: 319 Kč
Nákupem získáte 12 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: SteamPOPIS

Vaší zbraní jsou znalosti. Brzy budou podrobeny ultimátní zkoušce!The ABC Murders je investigativní adventurou, která převypravuje zápletku známého románu od Agathy Christie. Jde o 3rd person adventuru plnou záhad, ve které ztělesňujete slavného Hercula Poirota. Soukromý detektiv se zde utká se záhadným protivníkem, který si říká prostě „ABC“.Vaše šedé buňky mozkové se ještě nesetkaly s takovou výzvou!Budete muset prozkoumat místa činu v mnoha nádherných městech napříč Velkou Británií. Když přijde na vyšetřování místa činu a řešení nebezpečných puzzlů, tak nesmíte nechat kámen na kameni. Pozorujte, ptejte se a prozkoumejte všechny možnosti, abyste učinili ty nejrozumnější dedukce a porozuměli vrahovým plánům.Klíčové vlastnosti:Výslechy: hráč může získávat informace vyslýcháním svědků, kdy musí dávat pozor nejen na to, co říkají, ale také jak to říkají a jak se přitom cítí.
Puzzly: pro získání důkazů bude potřeba řešit hádanky.
Dedukce: na základě důkazů budete moci činit dedukce a zjistit o vrahovi více.
Časová osa: Poté, co dojdete k prvním závěrům a postoupíte dále v příběhu, budete moci využít Poirotovu časovou osu. To znamená, že Hercule Poirot může vytvořit časovou osu se všemi relevantními událostmi odhalenými během vyšetřování. ©2016 Anuman Interactive SA. All rights reserved. Published by Anuman Interactive SA. Microïds is a trademark of Anuman Interactive SA. All rights reserved.
Copyright © 2016 Agatha Christie Limited. All rights reserved.
The AGATHA CHRISTIE word mark and signature and POIROT are registered trademarks of Agatha Christie Limited in the UK and/or elsewhere. All rights reserved.
www.agathachristie.com

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY