Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands
XBOX

799
Nákupem získáte 24 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Taktické
Kód produktu: 19604
 • Wildlands je taktická akce v otevřeném světě, kterou můžete hrát kompletně solo nebo až se čtyřmi parťáky v on-line kooperaci. Odehrává se v Bolívií velmi blízké budoucnosti, která se stala neovladatelnou drogovou velmocí. Je pouze na vaší Ghost jednotce a dokonale přesném postupu, aby jste zastavili nebezpečnou hrozbu.  STAŇTE SE GHOSTEM
  Wildlands se odehrává v rozlehlém a drsném prostředí Bolívie v Jižní Americe. Vlivný mexický drogový kartel Santa Blanca proměnil zemi v narko-stát, který směřuje k bezvládí, strachu a násilí. Jste proto vysláni za nepřátelskou linii jako členi The Ghosts - legendární americké speciální jednotky, která má za úkol destabilizovat a zničit spolupráci mezi kartelem a zkorumpovanou vládou země.

  Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands

  OBROVSKÝ OTEVŘENÝ SVĚT
  Z proslulé Cesty smrti, až k solným pláním procestujete nádherným, ale drsným prostředím Bolívie. V otevřeném světě prozkoumáte hory, pouště, deštné pralesy nebo stovky vesniček a památek, v jednom z mnoha dostupných vozidel. Cestovat budete moci samozřejmě nejen po pevnině, ale také vzduchem a po vodě. Setkáte se s typickou bolívijskou kulturou, zvyky obyvatel a nechybí ani střídání dne a noci.

  Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands

  POSTUP JE NA VÁS
  Pusťte se do misí v libovolném pořadí a tak jak vám to nejlépe vyhovuje - stealth, opatrný taktický postup, přímý útok, jak je libo. Sabotáže, únosy, výslechy, vraždy... to bude váš denní chleba. Po ruce vám bude nejmodernější technika v čele s drony na zdolání nejtěžších terénů, které lze navíc transformovat ve smrtící zbraně. Samozřejmostí je plná customizace výbavy a zbraní.

  Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands

  ÚPLNÁ SVOBODA VOLBY
  Ve hře je důležitá spolupráce s různými frakcemi. Budete sbírat intel od Santa Blanca kartelu, podplácet agresivní Unidad vojenské jednotky, profitovat ze zdrojů lokálních rebelů, chránit běžné obyvatele a další činnosti. Svět bude reagovat různě na vaše volby a dle toho se kdykoliv může objevit neočekávaná situace v dobrém i špatném smyslu. Manipulujte systémem a získejte z něj co nejvíce.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Bomber: Predátor je součástí běžných updatů. Stačí tedy mít aktuální hru a predátorskou misi tam najdete :)

  • Bomber

   Dobrý den, chtěl bych se zeptat na internetu jsem viděl, že by to mělo obsahovat nějaký Predator mód, kdy lovíte predátora z filmu. Chtěl bych se zeptat, jestli víte, jak se k tomu dostat, když jsem si tady koupil originál verzi.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Jaryn: Máme poslední kusy, určitě neváhejte s objednávkou.

  • Jaryn

   Dobrý den kdyz si u vas před objednam Wildlands na xone, dostanu ktomu i ten balíček tričko apod?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Kyle: Byla dostupná, ale už se vyprodala. Snažíme se sehnat další kousky.

  • Kyle

   Bude dostupná Gold edice i pro XONE?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   misa.k: Velikosti zatím neznáme. Připište však svoji velikost k poznámce u objednávky a budeme se snažit vyhovět.

  • misa.k

   Jaké jsou k dispozici velikosti trička? Děkuji za odpověď

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Ghost Recon: Wildlands je open-world akce, která přináší obrovský otevřený svět s různorodými lokalitami, bezproblémové propojení singleplayeru a kooperace a grafiku na úrovni. K nadprůměru ji sráží generický obsah, stereotypní náplň misí, nezajímavý obsah a bugy s různými dalšími problémy. Chtělo by to, aby se Ubisoft konečně soustředil na testování svých produktů. Stačilo by pár měsíců navíc ve vývoji a hned by Wildlands byla veselejší hra. I přes všechny nešvary nás ale baví a doporučili bychom ji svému příteli.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Tom Clancys Ghost Recon: Wildlands!

Sledujte nás na instagramu