AIM: Artificial Intelligence Machine (PC) DIGITAL
DIGITAL

99
Nákupem získáte 3 kredity
Lokalizace: Angličtina
 • Polygon-4. Planeta, která se stala kolébkou umělé inteligence a má všechny předpoklady k tomu, aby se stala i její hrobkou. Sněžné pláně, rozpálené pouště a zelené louky obývané úžasnými formami života se staly arénou kladného sebehodnocení: stovky inteligentních mechanoidů tráví noci i dny prozkoumáváním věcí na povrchu, sbíráním informací, obchodováním a boji za dokonalost jediné AIM. Každý chce být tím jediným standardem. Takhle to bylo vždycky dokud jste ze stínů nevystoupili vy. Ten, který má možnost vybrat si jiné AIM, neznámé ostatním členům kmene. AIM, které z vás udělá Vyvoleného.

   

  A.I.M. je akční RPG, které přenese hráče do světa komplětně obydleného roboty. Do světa, který je vlastně obrovská vojenská testovací zóna. Hráč převezme roli robota cestujícího na vznášedle - speciálním vznášejícím se vozidle s antigravitačními motory. Hra kombinuje boje, obchod a prozkoumávání a posílá hráče plnit různé úkoly a mise.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí AIM: Artificial Intelligence Machine (PC) DIGITAL!