Demon's Souls
PS5

1 999 *
* Cena je zatím pouze orientační.
Nákupem získáte 60 kreditů
array(1) { ["PS5"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "33758" ["cena"]=> string(4) "1999" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(2) "90" ["mode"]=> string(1) "2" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 1 999 Kč Předobjednávka
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Kooperativní, Hardcore

Dárek k předobjednávce

 • Bluepoint Games přinášejí remake PlayStation klasiky Demon’s SoulsTM. Od základů kompletně přepracovaný a mistrovsky vylepšený remake představuje hrůzy temné fantasy země plné mlhy celé nové generaci hráčů. Ti, kteří už dříve čelili jejím zkouškám a trápení, mohou znovu vyzvat temnotu v ohromující vizuální kvalitě a v neuvěřitelném výkonu.

  OSVOBOZENÝ DÉMON
  Král Allant, dvanáctý král Boletarie, se na své výpravě za mocí spojí s prastarými dušemi, a probudí tak démona z počátku věků, The Old One. S vyvoláním The Old One se po zemi přehnala bezbarvá mlha, co osvobodila děsivá stvoření, která toužila po lidských duších. Ti, kteří jim své duše odhalili, ztratili rozum. Zůstala jim jen touha zaútočit na ty, kterým rozum zůstal.

  Demon's Souls
  ZA MLHU
  Nyní je Boletaria odříznutá od vnějšího světa a rytíři, kteří se odváží proniknout hlubokou mlhou, aby zemi osvobodili od její nepříjemné situace, už nikdy nikdo neuvidí. Jako osamělý válečník, který se postaví zhoubné mlze, musíte čelit těm největším výzvám, abyste získal titul „Přemožitel démonů“ a poslal The Old One zpět tam, kam patří.

  demons souls
  ZAČÁTEK CESTY
  Zažijte původní brutální výzvu, od základů kompletně přepracovanou. To vše v ohromující obrazové kvalitě s vylepšeným výkonem, to je svět Boletaria, jaký jste ještě nikdy neviděli.

  soulslike
  PŘEMOŽITEL DÉMONŮ
  Vydejte se do severního království Boletaria – kdysi prosperující země rytířů, nyní sužované nevýslovnými tvory a dravými démony. Seznamte se s tajemnými postavami, které okolní svět změnil k nepoznání, a odhalte znepokojivý příběh Demon's Souls.

  souls like
  ČARODĚJNICTVÍ A VÁLKA
  Zdokonalujte své bojové dovednosti. Poznejte, kdy se máte posunout vpřed a kdy počkat, až přijde váš čas, protože při každém zmeškaném švihu a neopatrné chybě riskujete ztrátu těch duší, které jste tak tvrdě posbírali. Odměna za zabití nejsilnějších nepřátel je obrovská a smrt neznamená konec – je to jen další stav bytí.

  you died
  PVP SOUBOJE
  S online invazemi se zvyšuje nebezpečí vašeho úkolu. Nebo společně s ostatními svolejte spojence, kteří vám pomohou v boji proti démonům.

  Všechny důležité informace ze světa PlayStation 5 najdete na oficiální stránce.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (8)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Greša: Zdravím, samostatně koupit určitě nepůjdou.

  • Greša

   Dobry den chtel bych se zeptat jestli bude k prodeji jen samotne kapesníčky

  • price

   První exkluzivita pro PS5, remake 10 let staré hry za 2000kč! Jak ubohé, to si může koupit jen idiot!

  • Shadow

   Předobjednávkové bonusy jsou fajn, ale nebudu to hrotit. Stejně by se mi na to do února jenom prášilo a cena snad taky během toho čtvrt roku půjde trochu dolů. :D

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   pasqviL: Zdravím, žádné edice zatím bohužel nebyly oznámeny a ani netušíme, zda se chystají.

  • pasqviL

   Dobrý den,

   nemáte nějaké informace zdali bude nějaká speciální fyzická edice nebo alespoň steelbook ?

   Děkuji za odpověď

   Jirka

  • martin115

   FoxArcher: Jaký zdražení o čtvrtinu? Ghost of Thushima má standartní cenu 1699 Kč. Tohle je 1999 Kč. To je zdražení o nějakých 15 % a ne 25%.

  • FoxArcher

   Konzole levná ale zdražení her o 1/4 ceny je masakr :( ještě že budu mít PS5 jen na exkluzivity vše statní na PC. Demon's Souls je pro mě jasný jiné hry zatím ne.