Doraemon: Story of Seasons
SWITCH

1 299 *
* Cena je zatím pouze orientační.
Nákupem získáte 39 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Budovatelské, Anime
 • Doraemon se setkává se Story of Seasons v této nové farmářské hře! Představujeme unikátní kombinaci milované japonské franšízy Doraemon a oblíbené série farmářských simulátorů Story of Seasons - nyní zcela poprvé na konzoli Nintendo Switch!

  PRO DOBRÝ POCIT

  Vítejte v městečku jménem Natura, jehož centrem je mystický Velký Strom. Doraemon a jeho přátelé přebírají své role, aby se postarali o pomoc kolem města. Utvářejte spojenectví s obvyteli městečka a užijte si společné interakce postav, které vás zahřejí u srdce.

  Doraemon: Story of Seasons
  VÍC NEŽ FARMAŘENÍ
  Ale výstavba farmy, výcvik koní a chov dobytka jako ve hrách Story of Seasons není zdaleka tím jediným, co budete ve hře dělat. Objevujte město Natura o jeho přilehlé okolí, vydejte se na dobrodružství, chytejte brouky a mnohem více! Fanoušci franšízy Doraemon jistě potěší fakt, že ve hře na ně čekají vychytané předměty známé z této série, které jim pomohou v jejich novém, každodenním životě.

  story of seasons
  NOSTALGIE
  Užijte si parádní nostalgii her Doraemon a Story of Seasons a pomozte Nobymu přivést jeho farmu k životu v této rozkošné hře!

  farmaření
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Doraemon: Story of Seasons!