Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Total War: Three Kingdoms - Limited Edition

Total War: Three Kingdoms - Limited Edition - předobjednávka

Kód: 27652
Cena: 1 199 Kč
Nákupem získáte 47 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: 23. května 2019
Prodejna Praha 2 (Korunní): 23. května 2019
Prodejna Praha 1 (Anglická): 23. května 2019
Prodejna Brno: 23. května 2019
Prodejna Ostrava: 23. května 2019
Výdejna Louny: 23. května 2019
Lokalizace: České titulky

POPIS

LIMITED EDITION OBSAHUJE
- hru Total War: THREE KINGDOMS s českými titulky
- exkluzivní přebal hry
- oboustrannou tištěnou mapu herního světa
- plakát s herními hrdiny
- DLC Yellow Turban Rebellion (pouze pro předobjednávky a při zakoupení hry během prvního týdne prodeje) - tři noví hratelní vojevůdci, tři nové třídy hrdinů, nové dovednosti postav, nové zbraně a výbava



Total War: Three Kingdoms je plnohodnotný historický díl známé strategické série Total War. Three Kingdoms hráče zavede do feudální Číny, přesněji do období tří království/říší mezi roky 220 a 280. Čína v té době byla rozdělena mezi soupeřící státy Čchao Wej na severu, Šu-chan v S’-čchuanu a Východní Wu na jihu. Období následovalo po rozpadu celočínské říše Chan a skončilo opětovným sjednocením země říší Ťin.



DROLÍCÍ SE DYNASTIE
Píše se rok 190 n.l. a v Číně panuje chaos. Dynastie Chan se za vlády mladičkého císaře drolí. Je pouhou figurkou, loutkou despotického vojevůdce Tung Čua. Jeho režim je brutální a utlačovatelský a spolu s Tung Čuovou rostoucí silou se říše propadá čím dál tím víc do anarchie.



NADĚJE PŘESTO NEUMÍRÁ
Tři hrdinové, jež pojí jednota v boji s tyranií, dávají dohromady podporu pro nadcházející zkoušku. Příležitost vycítili vojevůdci nejslavnějších čínských rodů a rozhodli se jejich družinu následovat a utvořit křehkou koalici, která si dala za cíl sesadit nemilosrdný režim Tung Čua. Uspějí v boji s tyranem, nebo rozvrátí již nyní drolící se alianci jejich osobní vladařské ambice?



BUDOUCNOST ČÍNY
Pod povrchem to vře. Loajalita je vrtkavá. Ohně sváru jsou živeny příležitostmi. Jisté je jenom jedno: budoucnost Číny mají v rukou ti, kteří se rozhodli za ni bojovat.





Minimální konfigurace

 




TOP HRY