Witch's Pranks: Frog's Fortune - Collector's Edition
DIGITAL

179
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Logické, Nenáročná, Hledání předmětů
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 7388380
 • Nový přístup k příběhu populárních pohádek Malebná místa Charismatické postavy ve 3D Odvážný humor Skvělý zvuk Spousta originálních hlavolamů 3 úrovně obtížnosti

  V této hře máte za úkol osvobodit žabího prince ze zajetí Čarodějnice.

  Dávno, velice dávno existovala jedna zlá čarodějnice. Jednoho se jí zachtělo ženicha, ne však jen tak jakéhokoliv, ale rovnou krásného prince.

  Avšak na cestě k realizaci tohoto plánu narazila na problém – všichni princové byli již zasnoubeni. Každého z nich si vybrala krásná princezna. Čarodějnice z toho zešílela a v hloubi své temné duše vymyslela ďábelský plán – zničit rodinné štěstí všem princům a proměnit je v žáby, dokud se jeden z nich nerozhodne vzít rozum do hrsti a rozhodne se stát ženichem zlé Čarodějnice.

  Čarodějnice uspala jednu princeznu spolu jejími služebnými. Tak vznikla legenda o Sněhurce.

  Mladá Sněhurka byla otrávena začarovaným jablkem a její fyzická schránka spočívá v hlubokých jeskyních pod dohledem sedmi trpaslíků.

  Čarodějnice ostříhala nádherné dlouhé vlasy princezny Lociky a uvěznila ji do nedostupné jeskyně mezi vodopády. Krásná Miss World je pak uvězněna ve sklepě čarodějnice. A to vše s cílem poučit ostatní, aby se nepokoušeli o něco nevhodného.

  Budeš muset osvobodit žabí prince ze zajetí čarodějnice, abys jim pomohl dostat se k jejím krásným nevěstám s cílem odstranit jejich prokletí pomocí polibku lásky. Dokážeš odhalit všechna tajemství čarodějnice a zachránit šťastný konec pohádky?

  Hra obsahuje:

  Nový přístup k příběhu populárních pohádek Malebná místa Charismatické postavy ve 3D Odvážný humor Skvělý zvuk Spousta originálních hlavolamů 3 úrovně obtížnosti
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Witch's Pranks: Frog's Fortune - Collector's Edition!

Sledujte nás na instagramu