A Normal Lost Phone (PC DIGITAL)
DIGITAL

69
 • 69 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Logické, Mysteriózní
 • Intuitivní a vtahující způsob, jak vyprávět příběh prostřednictvím falešného rozhraní smartphone.Hra, která překlenuje mezeru mezi realitou a fikcí tím, že nechává hráče působit jako oni sami. Hra pokládá jednoduchou otázku: pokud zavřete aplikaci, ale přesto na ni myslíte, opravdu to znamená, že jste ji přestali hrát?Příběh, se kterým se snadno ztotožníte, pomáhá vybudovat empatické pouto s postavami a umožňuje prozkoumávat obtížná témata.
  A Normal Lost Phone - hra o zkoumání intimity neznámého člověka, jehož telefon byl nalezen hráčem. 
  čeká vás vypravěčský styl vyšetřování: musíte vyhledávat textové zprávy, obrázky a aplikace v telefonu, abyste zjistili, kdo byl jeho původní majitel. Prostřednictvím tohoto telefonu poznáte život Sama, jeho přátele, rodinu a vztahy, až do večera, kdy mu bylo 18 let a tajemně zmizel.
  Herní vlastnosti:
  Intuitivní a vtahující způsob, jak vyprávět příběh prostřednictvím falešného rozhraní smartphone.Hra, která překlenuje mezeru mezi realitou a fikcí tím, že nechává hráče působit jako oni sami. Hra pokládá jednoduchou otázku: pokud zavřete aplikaci, ale přesto na ni myslíte, opravdu to znamená, že jste ji přestali hrát?Příběh, se kterým se snadno ztotožníte, pomáhá vybudovat empatické pouto s postavami a umožňuje prozkoumávat obtížná témata.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí A Normal Lost Phone (PC DIGITAL)!