Zascrolluj nahoru
Email  xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

INFORMACE O ZBOŽÍ

Worms Clan Wars (PC DIGITAL)

Worms Clan Wars (PC DIGITAL)

Kód: 1004521
Cena: 79 Kč
Nákupem získáte 3 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: ihned ke stažení (info)

Kód si můžete zakoupit také na všech prodejnách.
Lokalizace: V angličtině
Aktivace na službě: Steam

POPIS

Worms™ Clan Wars spojuje přátele i rodiny dohromady ve vznešené honbě za sebezdokonalením, ovládnutím světa a vybuchujícími ovcemi.
Worms™ Clan Wars je největší a nejlepší wormsí hra v dosavadní historii - více červíků, větší mapy, dynamičtější voda, více zbraní a více nastavitelných věcí než kdy dřív. Obsahuje nádherné 3D zpracování (ale i tak si zachovává svojí 2D podstatu) s novými efekty nasvětlení, nové možnosti sociální interakce mezi hráči, úžasné doplňky pro vylepšení singleplayerového zážitku a více všeho, co by mohli fanoušci červíků chtít.
Spojujte se do klanů a převezměte vládu nad světem: Spojte se s přáteli a jinými hráči Worms™ Clan Wars , abyste vytvořili obávaný tým; pojmenujte svůj klan, vytvořte si svůj emblém, povyšujte jiné hráče na lídry a důstojníky. Vstupte se svým klanem do ligy a bojujte společně o umítění v žebříčku nejlepších. Nikdo nechce mít poličku na trofeje prázdnou!Zůstaňte v kontaktu s kamarády i nepřáteli díky WormNET - herní lobby a chatovací systém. Každý klan má svůj vlastní chatovací kanál a v nabídce je ještě spousta dalších kanálů pro uspokojení chutí každého hardcore hráče! Jděte online jen tak pokecat, nabrat nové členy a nebo najít probíhající hry.Zůstaňte ve hře i na cestách díky mobilní aplikaci (webová nebo pro iOS a Android). Tohle jsou ti nejlepší multiplayeroví Worms™ vůbec!Na singleplayer jsme nezapomněli: Příběhový režim přidává úplně poprvé v sérii tuny rozličných fyzikálních výmyslů. Hromady zajímavých strojů okoření vaši hru a udělají z offline Worms™ mnohem větší zábavu! Singleplayer ale není jen o zabíjení a destrukci, je také o překonávání nebezpečně se houpajících lanových mostů a zachraňování přátel ze smrtících pastí! Hráči tak stráví mnohem víc času hraním a mnohem méně čsu čekáním na jejich AI oponenty.Zabavte se na Steam Workshop: Považujete se za umělecký typ? Integrace se Steam Workshop vám dovolí být kreativní! Teď si můžete obléknout červíky do oblečení podle vašich představ. Importujte si do hry svoje vlastní 3D objekty a textury pomocí samostatného nástroje. Můžete si pro své červíky vymodelovat vlastní kloboučky, brýle, knírky, šperky a náhrobky. Dokonce si můžete navrhnout vlastní prostředí! Jste hrdí na svoje výtvory? Můžete je nasdílet na Steam Workshop! Worms™ Clan Wars je nejvymakanější hra Worms™ hra všech dob!
Exkluzivně pro PC! Hra, po které hardcore fanoušci toužili!Podpora klanů.Multiplayerové klanové ligy.Editor klanového znaku.Aplikace pro iOS/Android/Web .Podpora Steam Workshop. Vytvořte si svoje vlastní předměty, navrhněte si svoje vlastní prostředí a pak je sdílejte na Steam Workshop.Změny osvětlení v průběhu dne."Dráhy" založené na fyzice.Editor prostředí.Přes 200 různých předmětů, kterými si můžete ozdobit červíky.65 zbraní a nástrojů včetně 10 úžasných nových předmětů: Mega Mortar, Gravedigger, Winged Monkey, Oxygen, Worm Charm, Bovine Blitz, Whoopsie Cushion, Teleport Raygun, Aqua Pack a The Equiliser 4 vylepšené červí třídy se svými speciálními schopnostmi.5 prostředí: Inkové, Vikingové, Feudální Japonsko, Průmyslová revoluce a PravěkMultiplayerový Deathmatch a různé režimy pro Pevnost.25 singleplayerových příběhových misí.10 ‘Worm?Ops’ misí na čas.O 30 % větší prostředí (největší v historii!).

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY