Sam and Max Season Two (PC DIGITAL)
DIGITAL

219
Nákupem získáte 2 kreditů
 • 219 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Logické, Vtipné, 2D adventura
 • Sam & Max Season Two zahrnuje všech pět epizod ze druhé sezóny:
  Epizoda 1: Ice Station Santa
  Epizoda 2: Moai Better Blues Epizoda 3: Noc nepříčetných mrtvých Epizoda 4: Psí vůz Epizoda 5: Co je nového Beelzebube?
  Epizoda 1: Ice Station Santa – Je to nejstarší a silný soupeř, s kterým se kdy potkali, chlupatý, nafouklý, pohanský bůh – Santa Claus! Vánoční dárky o útoku a koledách výstřelů, které utopí zvony, musí Sam & Max bouřit severní pól, aby přinesl méně než veselý nepřítel. Může nezávislý policista včas pochopit vánoční hlavolam, aby zachránil světové děti před dovolenou poznamenanou slzami, turbulencí a Torture-Me-Elmer?
  Epizoda 2: Moai Better Blues – překvapivý výlet do tropů se promění v pracovní prázdniny, kdy se Sam & Max přihlásí k zastavení masivní erupce sopky. Bude jejich zvláštní směs zmateného vtipu a odpadlí spravedlnosti stačit, aby zvítězila nad bohy? (Nemluvě o místních obyvatel?)
  Epizoda 3: Noc nepříčetných mrtvých – Zombie útok! Houfy nemrtvých se sbíhají v ulicích. Nyní Sam & Max musí konfrontovat svého vůdce – Eurotrashového upíra se svým vlastním stylem. Je policie na volné noze dostatečně cool, aby překonala tyto emo nemrtvé předtím, než jejich armády usmrtí západní svět?
  Epizoda 4: Psí vůz – Bosco zmizel z tváře Země – doslova! Když se Sam & Max podaří sledovat ho, to, co oni najdou, je tak myslím, že se mu to podaří uvěřit. Může nezávislá policie vše napravit, nebo se také stanou obětí?
  Epizoda 5: Co je nového Beelzebube? - Soudný den je na dosah a je načase vyrazit na vyjednávání o vysvobození duše Bosca. Ale v korporátních pustinách, známých jako Hell, není ani policie na volné noze v bezpečí před věčným zatracením. Může Sam & Max bojovat bez Satanovy uchopení, nebo se dostali na konec příběhu?
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Sam and Max Season Two (PC DIGITAL)!